Wirtualna rzeczywistość na naszych lekcjach❗

26.08.2023 14:44
          W ramach programu #laboratoriaprzyszłości nasza szkoła została wyposażona w zestaw okularów Class VR, które umożliwiają, dzięki nowoczesnym narzędziom, realizację podstawy programowej z wielu przedmiotów, do zastosowania w szerokim zakresie tematycznym.

W ostatnim czasie google VR zostały wykorzystane na lekcjach Informatyki i Geografii, celem zwiedzenia przeróżnych zakątków kontynentów a także w klasach II i III, które odbyły daleką podróż na Księżyc, przeżyły wirtualny lot balonem oraz pływały z rekinami. Wszystkie treści wyświetlane w okularach przekazywane były z laptopa pani Mileny Pyszyńskiej, która sprawowała pełną kontrolę nad realizowanym zadaniem.

Okulary pozwoliły w bardzo szybki sposób przenieść się do miejsc na mapie, które znamy tylko ze zdjęć czy też opisów, poczuć klimat i charakter danego regionu.

Zajęcia zachwyciły uczniów i z niecierpliwością czekają już na kolejne. Okulary VR to niesamowite narzędzie interaktywne, które będziemy wykorzystywać na zajęciach. Dzięki temu nauka w naszej szkole będzie nie tylko przyjemniejsza, ale także efektywniejsza.

Laboratoria przyszłości 2022

26.08.2023 14:41
          W ramach programu Laboratoria przyszłości chcemy stworzyć nowoczesną szkołę, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

Na zajęciach wychowania fizycznego został wykorzystany sprzęt z programu Laboratoria przyszłości - Pan Krzysztof Okonkowski pracował metodą stacji, co wzbudziło duży entuzjazm uczniów.

Na zajęciach informatyki pod kierunkiem pani Mileny Pyszyńskiej uczniowie tworzą ozdoby świąteczne przy wykorzystaniu drukarki 3 D, które wykorzystamy do dekoracji naszej szkoły. Efektami podzielimy się w grudniu!

Użytkownicy mobilni

23.08.2023 12:38
          Drodzy użytkownicy mobilni!

Możecie sprawdzić swoje plany lekcji również na urządzeniach mobilnych. Strona EduPage została dostosowana do urządzeń mobilnych i funkcjonuje poprawnie na smartfonach i tabletach.

Drodzy użytkownicy mobilni!